Pénzes Jenő
2017. 01. 25.
Matematika verseny a Damiban
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):

Hagyományainkhoz híven 2017. január 10-én és 11-én tartottuk iskolánkban a matematika versenyt. 4 csoportban – összesen 56 tanuló – mérte össze tudását ezen a két napon. Nagyon köszönjük a verseny előkészítését, lebonyolítását és a feladatlapok kiértékelését Gróf Judit, Juhos Krisztina, Pipó Angelika, Varga-Gadácsi Katalin, Németh Szilvia és Póth Éva tanárnőknek.

A két külön kategóriában, valamint az összesített versenyben helyezést elért tanulók oklevelet, édességet, apró ajándékokat vihettek haza az eredményhirdetés után.

Minden sikeresen versenyző tanulónknak gratulálunk!

1. csoport

Számfeladatok:

I. helyezett:     Deák Tamás Roland 2. osztály

II. helyezett: Nánási Tamás 3. a osztály

III. helyezett:  Nagy Szabolcs 3. a osztály

Logikai feladatok:

            I. helyezett:    Nagy Szabolcs 3. a osztály

            II. helyezett:   Hiba Gergő 3. b osztály

            III. helyezett: Szekeres Léda 3. b osztály

Összesített eredmények:

            I. helyezett:    Nagy Szabolcs 3. a osztály

            II. helyezett:   Nánási Tamás 3. a osztály

            III. helyezett: Sventek Laura 2. osztály

2. csoport

Számfeladatok:

            I. helyezett:     Pattantyús-Ábrahám Bianka 4. a osztály

            II. helyezett:   Jagos Mária 4. b osztály

            III. helyezett: Gruber Bálint 4. a osztály

Logikai feladatok:

            I. helyezett:    Jagos Mária 4. b osztály

            II. helyezett:   Simon Tamás 4. a osztály

            III. helyezett: Tibor Tea Tícia 4. a osztály

Összesített eredmények:

            I. helyezett:    Jagos Mária 4. b osztály

            II. helyezett:   Simon Tamás 4. a osztály

            III. helyezett: Pattantyús-Ábrahám Bianka 4. a osztály

3. csoport

Számfeladatok:

            I. helyezett:    Major Martin Tamás 6. osztály

            II. helyezett:   Tari Imre Gergely 6. osztály

            III. helyezett: Ombódi Atilla

Logikai feladatok:

            I. helyezett:    Tari Imre Gergely 6. osztály

            II. helyezett:   Kertész Péter 5. a osztály

            III. helyezett: Major Martin Tamás 6. osztály

Összesített eredmények:

            I. helyezett:                Tari Imre Gergely 6. osztály

            II. helyezett:   Major Martin Tamás 6. osztály

            III. helyezett: Kertész Péter 5. a osztály

4. csoport

Számfeladatok:

            I. helyezett:    Hárai Róbert 8. osztály

            II. helyezett:   Somogyvári Márton 8. osztály

            III. helyezett: Hűvösvölgyi Ferenc 7. osztály

Logikai feladatok:

            I. helyezett:    Tari Péter 8. osztály

            II. helyezett:   Somogyvári Márton 8. osztály

            III. helyezett: Hárai Róbert 8. osztály

Összesített eredmények:

            I. helyezett:    Hárai Róbert 8. osztály

                                   Somogyvári Márton 8. osztály

            II. helyezett:   Tari Péter 8. osztály

            III. helyezett: Hűvösvölgyi Ferenc 7. osztály

 

 

 

 

 

 

 

 


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés